pracownik produkcji, łochowice

lokalizacja
łochowice, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta grzebieniak+48 501330895
numer referencyjny
/199/01/2018/AJ - 52889

opis stanowiska

Lekka praca siedząca, darmowy dojazd - to tylko niektóre z atutów naszej oferty!

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, ubezpieczenia, urlopy) z możliwością długofalowej współpracy
  • lekką, siedzącą pracę przy montażu
  • 13zł/h oraz możliwość zarobienia dodatkowej PREMII!
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku- wolne weekendy!
  • darmowy dojazd ze Żnina do Łochowic
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • możliwość otrzymania dodatkowej premii za polecenie kolejnej osoby zainteresowanej pracą
  • szansa na zyskanie cennego doświadczenia w pracy
  • atrakcyjne benefity, które przygotowaliśmy dla naszych pracowników: zniżki, karta sportowa, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia medycznego

zadania

  • montaż podzespołów elektronicznych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • zaangażowania i motywacji do podjęcia pracy

Oferta Cię zainteresowała? Chcesz porozmawiać o szczegółach? Nie czekaj- to oferta właśnie dla Ciebie!

Zadzwoń 501 330 895 lub przyjdź do naszego biura: u. Krasińskiego 23 w Bydgoszczy