pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna michajłowska+48 669309501
numer referencyjny
/160/10/2017/AM - 47817

opis stanowiska

Szukasz swojej pierwszej pracy? A może chciałbyś zmienić pracę? Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest pracować dla międzynarodowej firmy wykorzystującej najnowsze technologie?

Lokalizacja - Łódź (Olechów)

Stanowisko: pracownik produkcji/magazynu

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • praca w międzynarodowej prężnie działającej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • opieka konsultanta na terenie zakładu
  • miła atmosfera i przyjazne środowisko pracy
  • uczestnictwo w imprezach pracowniczych
  • smaczne i tanie obiady

zadania

  • montaż podzespołów
  • kontrola jakości produktów (przeprowadzanie prób i testów jakościowych)

oczekujemy

  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • motywacji do pracy

Zadzwoń - 669 309 501

Agencja zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 47