pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

piotr kamiński+48 697 101 697
numer referencyjny
/587/07/2018/MJ - 53037

opis stanowiska

Już dzisiaj zrób coś dla Siebie- zadbaj o stabilną przyszłość! Masz doświadczenie w pracy na produkcji lub chcesz je zdobyć? Szukasz stabilnego zatrudnienia ? Chciałbyś zacząć od zaraz? Tak ?! Szukamy właśnie Ciebie !!Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowisku pracownik produkcji/operator procesu polerowania

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • aplikuj na to ogłoszenie,
  • wyślij sms o treści "praca polernia" -oddzwonimy
  • zadzwoń na numer 697 101 679

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki Zus +płatny urlop),
  • możliwość zatrudnienia na stałe już po 3 m-cach pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie(17,00 zł bruto/h+ premię jakościową (do 400 PLN)+ dodatek za pracę w nocy,
  • atrakcyjny pakiet benefitowy (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, do kina)

zadania

  • polerowanie komponentów aluminiowych,
  • przygotowanie detali do dalszego procesu,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

oczekujemy

  • chęci i motywacji,
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym.

Czekamy właśnie na Ciebie !!!