pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
12
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

piotr kamiński+48 697 101 679
numer referencyjny
/322/10/2018/MJcha - 58277

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Zależy Ci na rozwoju zawodowym? Szukamy pracowników produkcji do stabilnej firmy – lidera pneumatyki przemysłowej w Łodzi.

Charakter pracy:

Praca w ruchu w systemie 3-zmianowym

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatne urlopy, możliwość dodania bliskich do ubezpieczenia zdrowotnego)
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy poprzez szkolenia wewnętrzne, a co za tym idzie wzrost wynagrodzenia!
  • pyszne, dofinansowane obiady na terenie firmy (płacisz jedynie 6,50 zł)
  • benefity pozapłacowe m.in. karta OK System, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, teatru, restauracji
  • czyste i ciche miejsce pracy z możliwością zobaczenia przed zatrudnieniem
  • miłą atmosferę
  • opiekę konsultanta Randstad

zadania

  • montaż drobnych elementów przy użyciu narzędzi
  • kontrola jakości
  • pakowanie
  • raportowanie w systemie komputerowym

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dokładności
  • dobrego wzroku
  • zdolności manualnych
  • podstawowej znajomości obsługi komputera

Zaaplikuj po więcej szczegółów bądź zadzwoń lub wyślij sms o treści praca pod numer 697 101 679