pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,200 / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy
3,200 / M-C

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata jach-+48 725305705
numer referencyjny
/244/06/2019/PK - 58989

opis stanowiska

Szukasz prostej aczkolwiek stabilnej pracy w miłej atmosferze? Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji? Masz dosyć pracy na umowę zlecenie? Ta oferta jest dla Ciebie!

Charakter pracy:

  • dwuzmianowa w godzinach 5:30 – 13:30 – 21:30
  • praca w ruchu

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlop wypoczynkowy)
  • wynagrodzenie oparte nie o stawkę godziną lecz miesięczną
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • wsparcie konsultantów Randstad na terenie zakładu
  • parking na terenie firmy oraz palarnia na świeżym powietrzu
  • dofinansowanie do obiadów na stołówce
  • 5-6 minut drogi piechotą od najbliższego przystanku autobusowego
  • możliwość uczestniczenia w eventach firmowych

zadania

  • wizualna kontrola jakości komponentów
  • obsługa maszyn
  • wprowadzanie danych do systemu

oczekujemy

  • podstawowej zdolności obsługi komputera
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dobrego wzroku

Aplikuj lub wyślij sms o treści "DUW" na numer 725 305 705