pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

ewa jankowska+48 697 400 255
numer referencyjny
/508/07/2019/EJ - 59682

opis stanowiska

Jeśli marzy Ci się praca, w której to pracodawca dba o to, aby jego pracownicy dotarli do firmy na czas oraz chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie? To praca dla Ciebie!

Lokalizacja: Łódź Widzew

oferujemy

  • stawkę 16/16,50zł brutto + do 500 zł premii!!
  • bon powitalny - 300 zł brutto!
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki!)
  • możliwość przejścia bezpośrednio na firmę już po 3 miesiącach!
  • bezpłatny transport z Łodzi i okolic (Brzeziny, Koluszki, Zduńska Wola, Piotrków Tryb, Łask, Łęczyca, Moszczenica, Radogoszcz, Retkinia, Teofilów)
  • dojazd do pracy, zniżki na usługi, rabaty sklepowe, OK System, Medicover
  • a dodatkowo: bezpłatny parking przy fabrykach, płatne nadgodziny (50, 100 a nawet 200%), bon Sodexo za polecenie pracownika (250 zł - bez ograniczeń ilościowych!), świeże owoce na terenie fabryki

zadania

w zależności od stanowiska:

  • montaż elementów
  • obsługa maszyn
  • pakowanie produktu

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dokładności
  • chęci do pracy w systemie 3-zmianowym

Jak się do nas zgłosić? Aplikuj na to ogłoszenie lub wyślij sms o treści: "produkcja" na numer 667110098.