pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
150
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

ewelina kozak+48 603207005
numer referencyjny
/19/11/2019/EK - 61294

opis stanowiska

Interesuje Cię praca na 2 zmiany, bez nocek? Wynagrodzenie zawsze na czas? Do tego moc benefitów?

My to dla Ciebie mamy! I tu lidera na rynku, zajmującego się produkcją podzespołów elektronicznych. Dołącz do Nas, czekamy!

oferujemy

  • pracę w systemie 2-zmian,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • dostęp do stołówki pracowniczej (dwudaniowy obiad już za 4 zł),
  • benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna w niskiej cenie, zniżki na zakupy i do restauracji,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • płatne nadgodziny 100%,
  • darmowy transport w postaci taksówek po nadgodzinach w porze nocnej,
  • parking dla pracowników,
  •  miłą atmosfera i przyjazne środowisko pracy w tym klimatyzowaną halę produkcyjną, wykorzystującą nowe technologie,
  •  opiekę konsultanta na terenie zakładu

zadania

  • przygotowanie i pakowanie komponentów
  •  montaż podzespołów
  •  kontrola jakości produktów (przeprowadzanie prób i testów jakościowych)

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • motywacji i chęci do pracy