pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

arianna czerwińska+48 603304806
numer referencyjny
/292/03/2020/AC - 63214

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować u światowego lidera z branży AGD, który oferuje darmowy dojazd do pracy i szeroki zakres benefitów? Teraz możesz to sprawdzić!

oferujemy

  • 16/16,50 brutto/h
  • praca 3 zmianowa
  • premie do 500 zł brutto/msc
  • umowę o pracę tymczasową - odciągane składki, płatny urlop wypoczynkowy, możliwość wpisania bliskich na ubezpieczenie zdrowotne itp.
  • płatne nadgodziny 50%, dni wolne 100%
  • miejsce pracy: Łódź trzy lokalizacje
  • darmowy dojazd do pracy z: Łęczycy, Zgierza, Ozorkowa, Piotrków Trybunalski, Koluszki, Moszczenica, Łask, Zduńska Wola, Brzeziny
  • dostęp do platformy benefitowej RandstadPLUS a w niej: bilety do kina w niższej cenie, opieka medyczna Medicover i karta sportowa OK System w atrakcyjnej cenie
  • możliwość przejścia bezpośrednio na firmę
  • świeże jabłka do spożycia w trakcie pracy
  • opieka konsultanta przy fabrykach

zadania

  • montaż różnej wielkości elementów
  • praca głównie stojąca

oczekujemy

  • gotowości pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00-22:00)
  • zdolności manualnych
  • dokładności