pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata jach+48 725 305 705
numer referencyjny
/565/09/2020/MJ - 65837

opis stanowiska

Masz dość uciążliwych warunków pracy? Chcesz pracować w cichym i czystym miejscu? Na słowo rozwój mocniej bije Ci serce? Jeśli tak - czytaj dalej i aplikuj.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatne urlopy, możliwość dodania bliskich do ubezpieczenia zdrowotnego),
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy poprzez szkolenia wewnętrzne, a co za tym idzie wzrost wynagrodzenia,
  • pyszne, dofinansowane obiady na terenie firmy,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta OK System, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, teatru, restauracji,
  • czyste i ciche miejsce pracy z możliwością zobaczenia przed zatrudnieniem,
  • miłą atmosferę,
  • opiekę konsultanta Randstad.

zadania

  • obsługiwanie urządzeń do produkcji, np, nawijarki, prasy, testery automatyczne,
  • montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • gotowości do poszerzania swojej wiedzy,
  • zdolności manualnych,
  • obsługi komputera przynajmniej w stopniu podstawowym,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, przemysłowych itp.