pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata jach+48 725 305 705
numer referencyjny
/565/09/2020/MJ - 65983

opis stanowiska

Dobra praca, szybka rekrutacja, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju. 4 najważniejsze punkty tej oferty. Sprawdź nas i aplikuj, oddzwonimy w ciągu 24 h!

oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,

umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatne urlopy, możliwość dodania bliskich do ubezpieczenia zdrowotnego),

możliwość poszerzania swojej wiedzy poprzez szkolenia wewnętrzne, a co za tym idzie wzrost wynagrodzenia,

pyszne, dofinansowane obiady na terenie firmy ,

benefity pozapłacowe m.in. karta OK System, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, teatru, restauracji,

czyste i ciche miejsce pracy z możliwością zobaczenia przed zatrudnieniem,

miłą atmosferę,

opiekę konsultanta Randstad

zadania

montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi,

wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,

raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • gotowości do poszerzania swojej wiedzy,
  • zdolności manualnych,
  • obsługi komputera przynajmniej w stopniu podstawowym.