pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

weronika+48 693744344
numer referencyjny
/88/02/2021/WG - 68076

opis stanowiska

Jeżeli zależy Ci na stabilnej pracy w branży produkcyjnej, a przy tym cenisz sobie atrakcyjny system wynagrodzeń, wyślij nam swoje CV już teraz!

Poszukujemy pracowników, z którymi będziemy mogli nawiązać długofalową współpracę.

Miejsce pracy: Łódź Dąbrowa, strefa ekonomiczna

oferujemy

  • wynagrodzenie do 3500 zł brutto miesięcznie
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • pracę od poniedziałku do piątku (soboty pracujące zdarzają się kilka razy do roku)
  • pakiet benefitów Randstad: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie itp.
  • przyuczenie do pracy od podstaw

zadania

  • obsługa maszyn przędzalniczych (nie wymagamy doświadczenia)

oczekujemy

  • gotowości do pracy na 3 zmiany (pierwsza zmiana rozpoczyna się o godz. 5:30)
  • zaangażowania i chęci do pracy