pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,519 - 4,813 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika gutarowska+48 663100752
numer referencyjny
/235/01/2021/MG - 69016

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz zacząć pracę od zaraz? Masz doświadczenie w pracy przy produkcji i potrafisz obsługiwać narzędzia oraz maszyny?

Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowiskach: pracownik/ca produkcji na dziale cewek!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki oraz urlop wypoczynkowy),
  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość podniesienia kompetencji- system wewnętrznych szkoleń,
  • dofinansowanie obiadów na stołówce pracowniczej,
  • opiekę konsultanta Randstad,
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową OK System.

zadania

  • obsługa urządzeń oraz maszyn,
  • ustawianie programów i parametrów produkcyjnych,
  • ciągły nadzór nad procesem produkcji, reagowanie na sytuacje niepożądane,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego, średniego
  • umiejętności obsługi komputera
  • doświadczenia na produkcji
  • gotowości do pracy w systemie 3- zmianowym