pracownik produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,519 - 4,813 PLN / M-C

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika gutarowska+48 663100752
numer referencyjny
/235/01/2021/MG - 69628

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na produkcji i chciałbyś rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności? Czekamy na Twoją aplikację! Jeżeli jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą wyślij SMS o treści "praca" na numer, który znajduje się po prawo -> pod przyciskiem Zadzwoń/SMS

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki oraz urlop wypoczynkowy),
  • możliwość podnoszenia kompetencji- system wewnętrznych szkoleń,
  • dofinansowanie obiadów na stołówce pracowniczej,
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową OK System,
  • opiekę konsultanta Randstad.

zadania

  • obsługa urządzeń oraz maszyn,
  • ustawianie programów i parametrów produkcyjnych,
  • ciągły nadzór nad procesem produkcji, reagowanie na sytuacje niepożądane,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie pracy w systemie komputerowym.

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego, średniego,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • doświadczenia na produkcji,
  • gotowości do pracy zmianowej,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego.