pracownik produkcji, łowyń

lokalizacja
łowyń, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

manuela dudnik+48 667110194
numer referencyjny
/449/10/2018/MD - 54611

opis stanowiska

Szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w firmie dbającej o pracowników?

Czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

  • wynagrodzenie 20 zł/h brutto + premie nawet do 15 %
  • umowę o prace tymczasową (opłacane składki, płatne urlopy)
  • bogaty pakiet benefitów Randstad+ (karta sportowa, prywatna opieka zdrowotna i wiele innych)
  • bezpłatne napoje i świeże owoce- bez limitów
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta

zadania

  • prace produkcyjne i montażowe
  • prace wykończeniowe (szlifowanie, polerowanie itp.)
  • kontrola jakości gotowych produktów.

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej