pracownik produkcji, mikołów

lokalizacja
mikołów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka gwardecka+48 697200822
numer referencyjny
/278/02/2021/AG - 68134

opis stanowiska

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji , umiesz posługiwać się pistoletem lakiernicznym lub chcesz się tego nauczyć - nie czekać aplikuj! Dla naszego klienta z branży meblarskiej poszukujemy osób na stanowisko związane z obsługą produkcji.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w pełni odprowadzone składki ZUS)
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie 3 miesięcy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazne środowisko pracy
  • nowoczesny park maszynowy
  • pakiet Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa i opieka medyczna, pakiet zniżek na zakupy online)

zadania

  • obsługa pistoletu lakierniczego
  • realizowanie zleceń zawartych w kartach technologicznych i jakościowych
  • pilnowanie realizacji planu produkcyjnego
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i o powierzone narzędzia pracy

oczekujemy

  • umiejętność posługiwania się pistoletem lakiernicznym będzie dodatkowym atutem
  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
  • doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • dokładności
  • sumienności
  • zaangażowania