pracownik produkcji, mysłowice

lokalizacja
mysłowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/203/07/2018/TK - 52646

opis stanowiska

Poszukujesz pracy? Zależy Ci na systemie dwuzmianowym? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Możemy zaproponować Ci rekrutację do firmy w Mysłowicach (Brzezinka), w której stanowiska pracy związane są z obróbką drewna. Prześlij CV lub zadzwoń na numer podany w ogłoszeniu!

oferujemy

  • stawkę godzinową w wysokości 15,65 brutto (2630zł brutto miesięcznie)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • szybki proces rekrutacyjny
  • kilka rodzajów stanowisk, które są dobierane według predyspozycji

zadania

  • prace manualne z małymi elementami drewnianymi
  • pakowanie, składowanie, paletowanie, przygotowanie towaru do wysyłki
  • dopasowywanie elementów
  • współpraca z innymi pracownikami i pozostałymi działami
  • praca stojąca wymagająca ruchu

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy fizycznej od zaraz
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • wcześniejszego doświadczenia w pracy na produkcji