pracownik produkcji, niepołomice

lokalizacja
niepołomice, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karolina szaruga+48 Pichór, +48 605264588
numer referencyjny
/58/11/2020/KS - 66468

opis stanowiska

Firma działająca w branży energetycznej poszukuje: pracowników produkcji

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (przewidziane widełki)
  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, URLOP ITP.)
  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00), dodatek do popołudniowej zmiany

zadania

  • prace manualne wykonywane zgodnie z instrukcją
  • obsługa elektronarzędzi
  • obsługa komputera

oczekujemy

  • gotowości i chęci do podjęcia pracy w systemie: 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: elektromonter, elektromechanik, ale również osoby z wykształceniem technicznym (technikum elektroniczne, komunikacyjne itd.)
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
  • umiejętności obsługi komputera w stopniu podstawowym