pracownik produkcji, nowa wieś lęborska

lokalizacja
nowa wieś lęborska, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta dembek+48 +785620039
numer referencyjny
/605/04/2021/MD - 69810

opis stanowiska

Chcesz pracować na produkcji? Masz zdolności manualne? Jeżeli tak to aplikuj!

Dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowa Wieś Lęborska.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z agencją pracy Randstad,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
  • możliwość skorzystania z benefitów (Medicover, karta sportowa),
  • przyjazny system wdrożeniowy na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych.

zadania

  • realizowanie zadań produkcyjnych (montaż) zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
  • wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy oraz osiągnięcie wymaganej wydajności,
  • bieżąca kontrola wykonywanych operacji pod względem jakościowym.

oczekujemy

  • zdolności manualnych i koncentracji,
  • wzrokowej umiejętności znajdowania wad w produktach,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętności pracy w grupie.