pracownik produkcji, nowy dwór mazowiecki

lokalizacja
nowy dwór mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

artur małkiewicz+48 501333499
numer referencyjny
/231/05/2019/AM - 58428

opis stanowiska

Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe/pierwsze doświadczenie? Zgłoś się do nas już dziś! Mamy dla

Ciebie idealną ofertę pracy!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny ZUS, urlop, świadczenia, itp.),
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów RandstadPlus(prywatna opieka medyczna i karta sportowa)
  • atrakcyjne wynagrodzenie ,premie frekwencyjne, oraz dodatkowe premie nawet do 300 zł
  • pracę w systemie zmianowym (dwa dni pracy po 12 godzin, dwa dni przerwy),
  • możliwość awansu.
  • transport z około 50 miejscowości :Płońsk, Pułtusk, Świercze, Nasielsk, Rębowo

zadania

  • pakowanie gotowych wyrobów,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

oczekujemy

  • gotowości do pracy zmianowej (praca 12 godzinna 6-18, 18-6),
  • motywacji do pracy i zaangażowania w wykonywane obowiązki.
  • Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zaaplikuj lub wyślij smsa o treści;PRACA Nowy Dwór
  • Mazowiecki" na numer 605-345-425.
  • Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47