pracownik produkcji, nowy dwór mazowiecki

lokalizacja
nowy dwór mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

ilona perczyńska+48 501325867
numer referencyjny
/246/10/2019/IP - 61025

opis stanowiska

Zamiast jeździć do pracy, daj się podwieźć.

Aktualnie dla naszego nowego klienta w Nowym Dworze Mazowieckim, poszukujemy pracowników produkcji.

Skontaktuj się z Nami pod numerem - 501325867 - nasz konsultant przedstawi szczegóły oferty.

oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - możliwość pracy w elastycznym systemie czasu pracy;

• atrakcyjne wynagrodzenie 17,20 zł brutto + do 10% premii;

• transport do zakładu pracy;

• wdrożenie i praktyczne szkolenia pod opieką Konsultanta oraz Team Lidera - rozpocznij pracę pod naszą opieką, aby rozwinąć skrzydła;

• przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy - zależy Nam, aby każdy dzień pracy sprawiał Ci radość;

• możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji - możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;

• dodatkowe benefity dla pracowników (karta OK System, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line i wiele innych).

zadania

• pakowanie lekkich wyrobów higieniczno-kosmetycznych - proste czynności manualne;

• kontrola jakości pakowanego produktu - sprawdzanie poprawności produktu;

• dążenie do wymaganej efektywności pracy - zależy Nam, abyś był/była najlepszy/a w tym co robisz;

• utrzymywanie w czystości miejsca pracy - ponieważ dbamy o środowisko, w którym pracujemy.

oczekujemy

• gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym - praca od poniedziałku do piątku;

• umiejętności współpracy w zespole - atmosfera jest dla Nas bardzo ważna;

• zdolności manualnych - mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.