pracownik produkcji, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/104/01/2018/KK - 48997

opis stanowiska

Masz doświadczenie na produkcji? Szukamy Ciebie!

Wyślij już dziś do nas swoje CV lub zadzwoń na numer: 722 100 901

oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • Umowę o pracę tymczasową na okres próbny max 3 mc (pełne składki ZUS i płatne urlopy), docelowo zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
  • Perspektywę długotrwałej współpracy
  • Pakiet benefitów RandstadPLUS (prywatna opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów)
  • przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy

zadania

  • obsługa i nadzór urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie regulacji urządzenia podczas procesu produkcji
  • dbanie o porządek wokół stanowiska pracy

oczekujemy

  • chęci długotrwałej współpracy
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Wyślij CV! Zadzwoń! Lub wyślij sms pod nr 722100901 o treści PRACA