pracownik produkcji, ozimek

lokalizacja
ozimek, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/449/07/2018/KK - 52890

opis stanowiska

Stała praca i atrakcyjne wynagrodzenie. Chcesz tak?

Wyślij już dziś do nas swoje CV lub zadzwoń na numer: 722 100 901

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • umowę o pracę tymczasową na okres próbny (pełne składki ZUS i płatne urlopy), docelowo zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
  • perspektywę długotrwałej współpracy
  • pakiet benefitów RandstadPLUS (prywatna opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów)
  • przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy

zadania

  • obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie regulacji urządzenia podczas procesu produkcji
  • dbanie o porządek wokół stanowiska pracy

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnice

Wyślij CV! Zadzwoń! Lub wyślij sms pod nr 722100901 o treści OZIMEK