pracownik produkcji, piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra bolek+48 697800653
numer referencyjny
/107/11/2020/AB - 66509

opis stanowiska

Uczysz się/studiujesz, masz wolne popołudnia lub weekendy?

A może pracujesz tylko kilka dni w tygodniu i masz dni, kiedy mógłbyś dodatkowo pracować?

Zgłoś się do nas! Sam decydujesz, kiedy pracujesz!

oferujemy

  •      elastyczne dopasowanie godzin i dni pracy do Twoich innych zajęć,
  •    możliwość podejmowania pracy w godzinach rannych/popołudniowych/nocnych/w weekendy (w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),
  •         zatrudnienie na poszczególne dni w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  •       stawkę godzinową za Twój czas pracy,
  •       możliwość długotrwałej współpracy.

zadania

Jako pracownik elastyczny w jednym z największych zakładów produkcyjnych w Pile, który stawia na innowacyjność i nowoczesne technologie, jest światowym liderem i zmienia branżę oświetleniową każdego dnia, będziesz wykonywać prace produkcyjne:

  • montaż produktów oświetleniowych,
  • pakowanie i kontrola jakości,
  • obsługa maszyn produkcyjnych.

oczekujemy

  •     otwartości i zaangażowania w pracę zespołową,
  •     dyspozycyjności do pracy co najmniej kilka dni w miesiącu, w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00,
  •    doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Zadzwoń po więcej szczegółów pod numer 697 800 653 lub aplikuj przez Formularz. Oddzwonimy, by umówić się na spotkanie.