pracownik produkcji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

natalia masternak+48 669299609
numer referencyjny
/104/07/2018/NM - 52553

opis stanowiska

Szukasz stałej pracy, która zapewnić Ci atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie?

Jeśli posiadasz książeczkę SANEPID i chcesz pracować dla jednej z wiodących agencji pracy - APLIKUJ JUŻ DZIŚ !

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • obiady pracownicze
  • prace w systemie dwu lub trzy zmianowym
  • możliwość wypracowania płatnych nadgodzin
  • atrakcyjne premie i nagrody za każdy przepracowany dzień
  • pakiet Benefitów ( kartę sportową OK System , zniżki na zakupy on-line oraz

do restauracji, dostęp do specjalistycznej opieki medycznej Medicover )

zadania

  •  przygotowanie surowców do produkcji
  • sortowanie, odważanie, nakładanie surowca
  • kontrola jakościowa, sortowanie
  • pakowanie wyrobów w opakowania zbiorcze

oczekujemy

  • książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia