pracownik produkcji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

daniel gnieździński+48 501 324 965
numer referencyjny
/71/11/2017/MR - 53254

opis stanowiska

Sezon za pasem! Przyjdź do Twojego ulubionego producenta gum do żucia i zgarniaj wakacyjne premie! Zrób kurs na wózki widłowe na nasz koszt i zarabiaj więcej. Zostań zatrudniony bezpośrednio przez firmę już po 3 miesiącach pracy. Sprawdź nowe stawki, nowe premie i poznaj naszą ofertę. Zapraszamy!

oferujemy

  • regularne podwyżki wynagrodzenia plus atrakcyjne premie,
  • umowę o pracę agencyjną na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • darmowy kurs na wózki widłowe,
  • stabilną pracę,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,
  • karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów (Randstad Plus)
  • deputat gum do żucia, 50% zniżki na domowe obiady,
  • darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, piłkarzyki, telewizja,
  • darmowy, strzeżony parking,
  • konsultant Randstad w miejscu pracy od poniedziałku do piątku,
  • pracę w koleżeńskiej atmosferze,
  • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie,

zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,
  • uzupełnianie produktu w maszynie,
  • sprzątanie wokół swojego stanowiska pracy.

oczekujemy

  • sumienności,
  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,
  • książeczki sanepid lub gotowości do jej wyrobienia - nic za to nie zapłacisz!

Chcesz się dowiedzieć więcej?

ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 501 324 965 - ODDZWONIMY i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :-)

Jeśli jesteś zainteresowany - wyślij zgłoszenie przez formularz.