pracownik produkcji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

piotr lewandowski+48 669299609
numer referencyjny
/104/07/2018/NMK - 58172

opis stanowiska

Jeśli chcesz mieć swój udział w tworzeniu przysmaków znanych na całym świecie dołącz do zespołu zadowolonych i pozytywnie nastawionych do pracy ludzi!

Nie musisz posiadać doświadczenia w pracach produkcyjnych, wszystkiego Cię nauczymy! :)

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop i zwolnienia lekarskie, opłacane składki ZUS).
  • Zakład znajduje się w Poznaniu, ale oferujemy bezpłatny dojazd prawie na terenie całej Wielkopolski, między innymi z Gniezna, Czarnkowa, Wrześni, Damasławka, Mieleszyna, Mogilna, Trzemeszna, Sierakowa, Szamotuł, Pniew, Międzychodu, Wolsztyna, Obornik, Leszna, Kościana, Śmigla oraz wielu innych!
  • Darmowe obiady pracownicze!
  • Możliwość zarobienia do 3500 brutto miesięcznie (podstawa + premie), - przy wyrobieniu całego etatu.
  • Możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin.
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta, w zależności od zaangażowania.
  • Pakiet benefitów ( kartę sportową OK System , zniżki na zakupy on-line, bony do restauracji oraz dostęp do specjalistycznej opieki medycznej Medicover )
  • Pracę w systemie trzyzmianowym!

zadania

  • Przygotowanie surowców do produkcji
  • Sortowanie, odważanie, nakładanie surowca.
  • Kontrola jakościowa, sortowanie.

oczekujemy

  • Książeczki sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia!
  • Nie wymagamy doświadczenia, a uśmiechu oraz zaangażowania!
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym!

Aplikuj już dziś bądź wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 669 299 609 - a skontaktujemy się z Tobą!