pracownik produkcji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
18.00 - 25.19 PLN za godzinę

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

iryna shkarupa+48 501324965
numer referencyjny
/71/11/2017/MR - 59468

opis stanowiska

Rekrutacja do lidera w produkcji gum do żucia cały czas trwa! Już dziś zgłoś się do nas i zdobądź zatrudnienie! Mamy pracę właśnie dla Ciebie! Sprawdź nowe stawki, nowe premie i poznaj naszą ofertę.

Miejsce pracy: Poznań, Rataje

Możliwość dojazdu liniami: 1, 5, 17 oraz 165

oferujemy

  • atrakcyjne stawki od 18 do 20,33 zł brutto/h + atrakcyjne premie do 600 zł,
  • umowę o pracę agencyjną na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • darmowy kurs na wózki widłowe,
  • stabilną pracę,
  • szansę na zdobycie bonu w wysokości 300 zł za polecenie pracownika do pracy,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę już po około 3 miesiącach,
  • karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów (Randstad Plus)
  • deputat gum do żucia, 50% zniżki na domowe obiady,
  • darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, piłkarzyki, telewizja,
  • darmowy, strzeżony parking,
  • pracę w koleżeńskiej atmosferze,
  • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie u lidera branży FMCG.

zadania

W zależności od obszaru będziesz odpowiedzialny za pracę przy maszynach produkcyjnych/pakujących, dosypywanie składników, wymianę aromatów, etykietowanie produktu lub inne proste prace produkcyjne.

oczekujemy

  • zaangażowania,
  • gotowości do pracy 3 zmianowej,
  • posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia (pokrywamy koszty),
  • nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!

Zainteresowany?

ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 501 324 965 - ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach lub wyślij zgłoszenie poprzez formularz!