pracownik produkcji, ruda śląska

lokalizacja
ruda śląska, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/206/10/2017/MS - 47099

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na produkcji? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Nie czekaj! Aplikuj!

W związku z rozbudową naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy pracownic i pracowników produkcji na stanowiska:

  • pakowacz
  • drukarz

oferujemy

  • pracę w Firmie o dogodnej lokalizacji- Chorzów, Ruda Śląska
  • dużo liczbę wolnych wakatów
  • pracę od zaraz w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową, możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  •  możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej

zadania

  • kontrola jakości towaru
  • kompletacja zamówienia
  • przygotowanie produktów do wysyłki, pakowanie
  • współpraca z pozostałymi stanowiskami pracy

oczekujemy

  • chęci do pracy, motywacji
  • dyspozycyjności,
  • zaangażowania

Zaaplikuj na to ogłoszenie!

Oferta pracy tymczasowej. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47