pracownik produkcji, ruda śląska

lokalizacja
ruda śląska, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/18/06/2019/TK - 58787

opis stanowiska

Poszukujesz prostej pracy na produkcji? Możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Nie czekaj! Aplikuj! W związku z rozbudową naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy pracownic i pracowników produkcji na następujące działy:

  • sitodruk
  • tampodruk
  • zgrzewanie
  • magazyn

oferujemy

  • pracę w firmie o dogodnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (ul. Szyb Walenty)
  • stawkę godzinową (w zależności od działu) 14,9-16,7zł brutto- ok 1800-2000 "na rękę" miesięcznie
  • pracę od zaraz w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony- umowa z odprowadzanymi składkami ("ozusowana"; nadgodziny, L4, urlopy naliczane i wypłacane zgodnie z ustawą)
  • docelowe stałe zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

Proste prace manualne, w zależności od działu:

  • obsługa maszyn drukujących
  • kontrola jakości towaru
  • kompletacja zamówienia
  • przygotowanie produktów do wysyłki, pakowanie
  • współpraca z pozostałymi stanowiskami pracy

oczekujemy

  • chęci do pracy, motywacji
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • zaangażowania