pracownik produkcji, rybnik

lokalizacja
rybnik, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sandra wieczorek+48 697801021
numer referencyjny
/161/03/2019/SW - 57199

opis stanowiska

Marzy Ci się praca jednozmianowa z wolnym popołudniem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wyślij nam swoje CV.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę
  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00
  • szansę zdobycia doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji
  • wypłatę zawsze na czas
  • opłacone wszystkie składki ZUS, chorobowe, rentowe, emerytalne, zdrowotne
  • możliwość skorzystania z benefitów Randstad (opieka medyczna, zniżki do kina, karta OK System)

zadania

  • prace produkcyjne związane z montażem, obsługą maszyn i pakowaniem
  • czyszczenie maszyn
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz współpraca z innymi działami

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • chęci dłuższej współpracy