pracownik produkcji, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/61/10/2017/MS - 46960

opis stanowiska

Zależy Ci na szybkim oraz sprawnym procesie rekrutacyjnym? Jesteś osobą poszukującą pracy na produkcji? Zaaplikuj na to ogłoszenie!

W związku z rozbudową naszego Klienta, na nowo otwartą linię produkcyjną poszukujemy zmotywowanych osób, gotowych podjąć zatrudnienie od zaraz na stanowiskach produkcyjnych! Nie wymagamy doświadczenia!

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z premiami
  • pracę w dobrze zlokalizowanej Firmie
  • możliwość zatrudnienia osób bez wcześniejszego doświadczenia
  • pracę w systemie III-zmianowym
  • możliwość rozwoju i pracy w strukturach firmy
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej

zadania

  • montaż elementów
  • składanie i segregowanie komponentu motoryzacyjnego
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • współpraca z pozostałymi stanowiskami

oczekujemy

  • chęci i motywacji do pracy
  • dyspozycyjności
  • zdolności manualnych

Wyślij CV!!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Oferta pracy tymczasowej.Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47