pracownik produkcji, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/61/10/2017/MS - 46967

opis stanowiska

 Na nowo otwartą linię produkcyjną, poszukujemy rzetelnych pracowników na stanowiska: pracownik/ca produkcji.

Prowadzimy szybką rekrutację dla zdecydowanych osób!!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej lokalizacji
  • umowę o pracę tymczasową na czas określony,praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość zatrudnienia osób bez wcześniejszego doświadczenia
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów

zadania

  • praca przy linii produkcyjnej, obsługa maszyn
  • prace montażowe związane z montowaniem części do foteli
  • kontrola jakości gotowego produktu

oczekujemy

  • dyspozycyjności od zaraz
  • odpowiedzialności
  • wysokiej motywacji do prac
  • zdolności manualnych

Zaaplikuj na to ogłoszenie!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47.