pracownik produkcji, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/358/04/2018/MS - 46967

opis stanowiska

Poszukujesz pracy, możesz ją podjąć od zaraz i nie przeszkadza Ci system trzyzmianowy? Świetnie się składa- poszukujemy rzetelnych pracowników na stanowiska: pracownik/ca produkcji.Prowadzimy szybką rekrutację dla zdecydowanych osób!!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży automotive o dobrej lokalizacji
  • umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • pracę w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku lub w systemie 4B
  • wynagrodzenie podstawowe (2270zł brutto w przypadku pracy pon-pt, 2850zł brutto w systmie 4B) + premia (800zł brutto)

Dodatkowo, wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • praca przy linii produkcyjnej, obsługa maszyn
  • prace montażowe związane z montowaniem części do foteli
  • kontrola jakości gotowego produktu

oczekujemy

  • dyspozycyjności i gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym od zaraz
  • wysokiej motywacji do pracy
  • zdolności manualnych

Zaaplikuj na to ogłoszenie!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47.