pracownik produkcji, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka węglewicz+48 661 501 401
numer referencyjny
/607/10/2017/RG - 47547

opis stanowiska

Dołącz do grona pracowników międzynarodowego producenta opakowań z tworzyw sztucznych. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Daj sobie szansę na nową lepszą pracę!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas
  • atrakcyjne premie i dodatki
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • pakiet benefitów RANDSTADPLUS (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • etykietowanie produkowanych opakowań
  • kontrola jakości gotowych wyrobów i pakowanie
  • praca przy linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn

oczekujemy

  • aktualnej książeczki Sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej oraz w systemie 4-brygadowym (oferujemy dodatek za pracę w 4-brygadach)
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane