pracownik produkcji, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
48874

opis stanowiska

Zależy Ci na szybkim oraz sprawnym procesie rekrutacyjnym? Jesteś osobą poszukującą pracy na produkcji? Zaaplikuj na to ogłoszenie! W związku z rozbudową naszego Klienta, na nowo otwartą linię produkcyjną poszukujemy zmotywowanych osób, gotowych podjąć zatrudnienie od zaraz na stanowiskach: pracownik/ca produkcji.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie od zaraz!
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z premiami!!
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie III zmianowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
  • dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce

zadania

  • prace montażowe, obsługa maszyn
  • składanie i segregowanie komponentu motoryzacyjnego
  • bieżąca kontrola jakości gotowego produktu

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności
  • motywacji do pracy

Zaaplikuj na to ogłoszenie!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47