pracownik produkcji, siemiatycze

lokalizacja
siemiatycze, podlaskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marzena krzeska+48 693470492
numer referencyjny
/319/04/2019/MK - 57939

opis stanowiska

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja serów?  Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

pracownik produkcji;

pracownik pakowania;

oferujemy

  • Zapewniamy nieodpłatny transport pracowników do miejsca pracy na trasie Biała Podlaska- Siemiatycze
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • stałą opiekę konsultanta na terenie zakładu

zadania

  • proste prace manualne;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • sortowanie i kontrola jakości
  • mycie, dezynfekcja sprzętu oraz pozostałych urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami bhp obowiązującymi w firmie
  • przestrzeganie harmonogramu produkcyjnego
  • realizacja jednego lub więcej operacji ręcznych z zasadami bhp

oczekujemy

  • zdolności manualne
  • sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w grupie
  • motywacji do pracy
  • ważna książeczka sanepid
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, bądź czterobrygadowym

Kontakt telefoniczny od poniedziałku- do piątku 8:00-16:00 pod numerem telefonu 693.470.492, albo aplikuj a na pewno oddzwonimy.