pracownik produkcji, skarbimierz-osiedle

lokalizacja
skarbimierz-osiedle, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra branicka+48 501310898
numer referencyjny
/218/02/2019/AB - 56672
klient
Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Czek

opis stanowiska

Zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych warunkach pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie i jesteś gotowy do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym? Pracuj w globalnym koncernie przekąskowym w Skarbimierzu-Osiedle, w firmie Mondelez Polska Production Sp. z o.o.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlop wypoczynkowy),
  • stabilne wynagrodzenie zawsze na czas,
  • premie miesięczne oraz dodatki,
  • paczki okolicznościowe,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • bezpłatny transport pracowniczy m.in. z: Brzegu, Nysy, Lewina Brzeskiego, Wiązowa, Namysłowa, Oławy i Grodkowa,
  • bogaty pakiet benefitów RandstadPlus: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, pakiet zniżek ()

zadania

  • ręczne pakowanie batonów i wyrobów czekoladowych do paczek oraz sortowanie,
  • realizacja planu produkcyjnego,
  • segregacja odpadów,
  • kontrola przebiegu procesu produkcyjnego oraz jakości produktu

oczekujemy

  • umiejętności manualnych,
  • motywacji do pracy,
  • gotowości do pracy w systemie 4 - brygadowym,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.