pracownik produkcji, skoczów

lokalizacja
skoczów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/320/08/2018/KF - 53354

opis stanowiska

Stałe wynagrodzenie plus premia od pierwszego dnia pracy. Pracuj blisko domu i nie trać czasu na dojazdy!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  • pracę w otwartym zespole współpracowników
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia już po 2 miesiącach
  • szkolenia techniczne
  • po przejęciu otrzymasz: ubezpieczenie grupowe, plan emerytalny, program lojalnościowy, ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie posiłków

zadania

  • obsługa maszyn
  • wstępna kontrola jakości
  • pomoc przy sortowani materiału
  • pozostałe prace zlecone przez przełożonego

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • dużej motywacji do pracy
  • zaangażowania
  • dokładności
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy