pracownik produkcji, sochaczew

lokalizacja
sochaczew, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/96/11/2017/KB - 48103

opis stanowiska

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Poszukujesz pracy na produkcji, a także jesteś gotowy do pracy w systemie czterobrygadowym ? Tak? Świetnie! Właśnie dogoniła Cię idealna oferta !

Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie.

Mamy ofertę dla Ciebie: praca na stanowisku pracownika produkcji w firmie z branży spożywczej.

Miejsce pracy – Kożuszki Parcel k/Sochaczewa - darmowy dojazd

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - gwarantowane wszystkie składki (emerytalne, rentowe, chorobowe,  zdrowotne), płatny urlop oraz pozostałe świadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie  16,77 br/h
  • + dodatek nocny 20 %
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat lub część etatu
  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy
  • zorganizowany transport z Sochaczewa,Wyszogrodu, Żychlina, Sannik, Piotrkówka
  • dofinansowanie do posiłków
  • fitness i siłownia na terenie zakładu pracy
  • atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów)

zadania

  • praca manualna przy produkcji wyrobów spożywczych
  • pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych

oczekujemy

  • dużej motywacji do pracy i dyspozycyjności
  • sprawności manualnej
  • dobrego wzroku
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, stojącej
  • książeczka sanepid

Nie czekaj i zgłoś się już dziś, bo praca jest do podjęcia od zaraz!

Zadzwoń lub Wyślij SMS o treści „PRACA” pod numer 887-444-194 lub 695 404 604 - na pewno oddzwonimy!