pracownik produkcji, sochaczew

lokalizacja
sochaczew, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabela kamińska+48 695404604
numer referencyjny
/96/11/2017/KB - 48103

opis stanowiska

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Poszukujesz pracy na produkcji w systemie czterobrygadowym? Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie.

Miejsce pracy – Kożuszki Parcel k/Sochaczewa - darmowy dojazd

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - gwarantowane wszystkie składki (emerytalne, rentowe, chorobowe,  zdrowotne), płatny urlop oraz pozostałe świadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie 18 zł brutto/h
  • + dodatek nocny 20 %
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat lub część etatu
  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy
  • bezpłatny i zorganizowany transport z Sochaczewa, Wyszogrodu, Żychlina, Sannik, Piotrkówka
  • dofinansowanie do posiłków
  • fitness i siłownia na terenie zakładu pracy
  • atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów)
  • możliwość zakupu firmowych produktów po preferencyjnych cenach!

zadania

  • praca manualna przy produkcji wyrobów spożywczych
  • pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych

oczekujemy

  • dużej motywacji do pracy i dyspozycyjności
  • sprawności manualnej
  • dobrego wzroku
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, stojącej
  • oczekujemy książeczki sanepid bądź gotowości do jej wyrobienia

Aplikuj, Zadzwoń lub Wyślij SMS o treści „PRACA” pod numer 695 404 604.