pracownik produkcji, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

martyna kaczmarczyk+48 605331570
numer referencyjny
/389/04/2019/MK - 58369

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia na terenie Sosnowca?

Zależy Ci na komfortowych warunkach pracy w przyjaznej atmosferze? - Aplikuj!

Poszukujemy 10 osób na stanowisko pracownika produkcji!

oferujemy

  • pracę w komfortowych warunkach ( czysta klimatyzowana hala)
  • dwie zmiany - bez nocek ( 6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • przyjazną atmosferę i trenera, który dokładnie wytłumaczy obowiązki w nowym miejscu pracy
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład ( pełne składki ZUS)
  • premie roczne "trzynastki", wczasy pod gruszą

zadania

  • przygotowanie plastikowych elementów do montażu według instrukcji
  • montaż plastikowych elementów
  • współpraca z innymi działami

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany
  • dogodny dojazd w okolice ul. Innowacyjnej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Chcesz poznać szczegóły zapraszamy do biura Randstad w Katowicach - ul. Chorzowska 6 lub zadzwoń 605 331 570