pracownik produkcji, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/260/07/2019/TK - 59495

opis stanowiska

Szukasz pracy na produkcji w systemie dwuzmianowym? Chcesz podjąć pracę, gdzie czynności manualne z wykorzystaniem elektronarzędzi są codziennością, a stanowisko pracy jest pełne jest skręcania, montowania i warsztatowego myślenia? Jeśli tak- możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do firmy produkującej place zabaw, infrastrukturę sportową oraz miejską- zaaplikuj na nasze ogłoszenie i poczekaj na telefon!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony (poszukujemy osób, które docelowo będą na stałe pracować bezpośrednio w strukturach firmy)
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3000zł brutto
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji- Panattoni Park w Sosnowcu (ul Inwestycyjna)

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • proste prace manualne i montażowe z wykorzystaniem elektronarzędzi
  • prace fizyczne związane z produkcją- przenoszenie, składowanie, układanie gotowych zestawów

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym od zaraz
  • mile widziana znajomość obsługi narzędzi warsztatowych oraz elektronarzędzi (wkrętarka, wiertarka etc)
  • mile widziane posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku