pracownik produkcji, stanowice

lokalizacja
stanowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,850 - 3,300 PLN / M-C

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/30/06/2020/TK - 63910

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na produkcji? Możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Możemy zaproponować Ci pracę w Stanowicach i Rybniku w firmie z branży automotive- producenta m.in. amortyzatorów i układów wydechowych. Prześlij CV i poczekaj na kontakt z naszej strony- nie wymagamy doświadczenia!

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony- z docelowym zatrudnieniem bezpośrednio w strukturach firmy
  • stawkę godzinową w wysokości 17zł brutto
  • premię miesięczną w wysokości 150-500zł brutto
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów Randstad Plus (m.in. karta sportowa i opieka medyczna)

zadania

  • proste prace manualne
  • obsługa maszyn
  • współpraca z pozostałymi pracownikami i działami
  • postępowanie według instrukcji stanowiskowych
  • bieżąca kontrola jakości i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • dyspozycyjności podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane, lecz niewymagane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • wysokiej motywacji i dokładności

Prześlij CV i poczekaj na telefon z naszej strony!