pracownik produkcji, strzelin

lokalizacja
strzelin, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

monika szpyrka - 695-951+48 820
numer referencyjny
/428/09/2018/MS - 54051

opis stanowiska

Poszukujesz zatrudnienie w Strzelinie? Szukasz pracy w branży produkcyjnej i chcesz się rozwijać zawodowo? Nie wahaj się i zaaplikuj na to ogłoszenie!

Prześlij CV i dołącz do naszego zespołu!

oferujemy

  • szybki proces rekrutacji
  • umowę o pracę tymczasową, pracę w systemie czterobrygadowym
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premię
  • dodatek transportowy
  • możliwość rozwoju i pracy bezpośrednio w strukturach Klienta
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej

zadania

  • montaż
  • nadzór nad pracą maszyn/ obsługa maszyn
  • składanie i segregowanie elementów
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • wysokiej motywacji do pracy
  • dyspozycyjności
  • zdolności manualne
  • dokładności i zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zaaplikuj na to ogłoszenie!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47