pracownik produkcji, trawniki

lokalizacja
trawniki, lubelskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika marzec+48 667377977
numer referencyjny
/209/10/2017/MMmonik - 60021

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy na produkcji? Chcesz zobaczyć jak powstają popularne środki czystości?

Nie czekaj ! zgłoś się do nas sprawdź czy ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Miejsce pracy TRAWNIKI

oferujemy

  • pracę na pełen etat (zarobki miesięczne 1800 zł - 2200 zł na rękę),
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny i dodatki nocne)
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego po preferencyjnych warunkach
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę dla najlepszych!

zadania

  • pakowanie gotowych produktów (np. gąbki);
  • uzupełnianie surowców na taśmie;
  • składanie elementów;
  • prace fizyczne, manualne;
  • możliwość obsługi maszyn – rekrutujemy również operatorów wtryskarek

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do niedzieli)
  • jeśli masz uprawnienia na wózki widłowe – zgłoś nam to koniecznie
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Jesteś zainteresowana/y? Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku "APLIKUJ" lub

wyślij SMS o treści PRACA pod nr 667 377 977, a my oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach oferty.