pracownik produkcji, trawniki

lokalizacja
trawniki, lubelskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

iga błędkowska - 603201206 monika marzec+48 667377977
numer referencyjny
/351/01/2021/IB - 67660

opis stanowiska

Cechuje Cię sprawność manualna? Poszukujesz pracy od zaraz?

Mamy stabilną ofertę zatrudnienia w Trawnikach!

Kliknij w przycisk "APLIKUJ" i dołącz do zespołu już dziś.

oferujemy

  • wynagrodzenie od 2000 do 2800 na rękę;
  • prostą pracę przy produkcji środków czystości;
  • pracę na pełen etat;
  • umowę o pracę tymczasową (urlopy, pełne świadczenia);

zadania

  •  pakowanie gotowych produktów np. gąbki, kostki toaletowe;
  •  kontrola jakości;
  • obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy (nie wymagany doświadczenia, wszystkiego nauczymy);

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany w systemie 4 brygad;
  •  nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy;
  •  masz uprawnienia UDT - zgłoś to nam koniecznie!