pracownik produkcji, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna biela+48 661302959
numer referencyjny
/36/10/2020/KB - 65892

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? A może wręcz przeciwnie - nie masz doświadczenia ale chcesz spróbować swoich sił w nowym zawodzie? Jeśli poszukujesz pracy na dwie lub trzy zmiany w Tychach -wyślij nam swoje CV - skontaktujemy się z Tobą!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową(opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy),
  • zatrudnienie w systemie 2 lub 3-zmianowym,
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy,
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia).

Nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna
  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • manualne prace montażowe,
  • obsługa maszyn,
  • kontrola jakości gotowych części,
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym,
  • zdolności manualnych.