pracownik produkcji, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna biela+48 661302959
numer referencyjny
/76/10/2020/KB - 65928

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Świetnie trafiłeś.

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a, napisz sms o treści : Tychy -

Produkcja, na numer podany w ogłoszeniu pod przyciskiem "zadzwoń" - , a my oddzwonimy:)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki i świadczenia, płatny urlop),
  •  wynagrodzenie 2900 zł brutto miesięcznie +250 zł brutto premii
  • bogaty system przyznawania premii dodatkowych,
  • wczasy pod gruszą,
  • benefity pracownicze od pierwszego dnia pracy - karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe ,zniżki do sklepów i kina.

zadania

  • montaż części samochodowych,
  • kontrola jakości,
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zdolności manualnych (niezbędnych przy montażu części samochodowych).
  • motywacji do pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a, napisz sms o treści : Tychy - Produkcja, na numer podany w ogłoszeniu pod przyciskiem "zadzwoń" - , a my oddzwonimy:)