pracownik produkcji, wałbrzych

lokalizacja
wałbrzych, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,450 - 3,750 PLN / M-C

liczba wakatów
500
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena choromańska+48 667500062
numer referencyjny
/73/09/2020/ML - 65372

opis stanowiska

Dołącz do zespołu Toyota Motor Manufacturing Poland! Nie wymagamy doświadczenia! Gwarantujemy bezpieczny proces rekrutacyjny online. Jeśli polecisz nam znajomego do pracy otrzymasz dodatkowe pieniądze. Zatrudnimy aż 500 osób! Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony
  • 3760 zł brutto (pensja zasadnicza + premie miesięczne)
  • zatrudnienie w renomowanej firmie motoryzacyjnej
  • dofinansowanie do posiłków (stołówka na terenie firmy)
  • bezpłatna strefa sportowo-rekreacyjnej (sauna, siłownia i hala sportowa)
  • praca w systemie dwu- lub trzy-zmianowym
  • dodatkowe 20 min przerwy wliczonej do czasu pracy
  • możliwość rozwoju

zadania

zadania

  • montaż lub obróbka podzespołów produkcyjnych
  • praca zgodnie z instrukcją

oczekujemy

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA WAŁBRZYCH” z Twoim imieniem pod numer telefonu  609744255 lub 667500062 , a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.