pracownik produkcji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

zosia kowalska+48 601719001
numer referencyjny
/383/04/2018/PS - 50939

opis stanowiska

Pracuj na produkcji szklanych tafli w firmie, która projektuje i buduje innowacyjne, awangardowe obiekty architektoniczne.

oferujemy

  • atrakcyjne zatrudnienie: od 2100 do 2500 zł netto oraz możliwość podwyżki
  • długofalową współpracę (projekt przewidziany jest na 1,5 roku)
  • pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę na pełen etat, weekendy są wolne
  • dobrą lokalizację miejsca pracy : dawne FSO, swobodny dojazd komunikacją miejską
  • miłą atmosferę w pracy

zadania

  • proste prace montażowe szkła, blach aluminiowych ram, uszczelek,
  • obsługa narzędzi
  • załadunki i rozładunki za pomocą wózka widłowego (dla osób z uprawnieniami),
  • magazynowanie materiałów,
  • raportowanie do przełożonego

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w pełnym etacie
  • smykałki "technicznej"
  • motywacji
  • otwartości do nowe obowiązki
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie jako mechanik/operator