pracownik produkcji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika jaworska+48 +48 695 794 491
numer referencyjny
/37/01/2019/DJ - 55862

opis stanowiska

praca przy produkcji kosmetyków u jednego z największych producentów na Świecie

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową - 19 PLN brutto/h !
  • dodatek za pracę w nocy - 3zł brutto/h !
  • wolne weekendy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, płatny urlop)
  • Randstad PLUS: atrakcyjny system benefitów (karta sportowa, opieka medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach, dodatkowo: bilety do kina, zniżki do sklepów oraz restauracji)
  • rozpoczęcie pracy od zaraz !!!

zadania

  • napełnianie opakowań masą kosmetyczną, zakręcanie opakowań
  • naklejanie etykiet
  • pakowanie produktów
  • kontrola jakości produktów
  • inne zlecone zadania związane z pracą przy linii produkcyjnej
  • praca w systemie 3 zmianowym

oczekujemy

  • książeczka sanepidu - warunek konieczny!
  • umiejętności manualne, sprawna koordynacja ruchowa
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji